Apuväline-tapahtuman yhteystiedot

MYYNTI

Merja Lehmonen

Merja Lehmonen
myyntipäällikkö
Expomark Oy
p. 040 848 4875
merja.lehmonen@expomark.fi

Jyrki-Mölsä_netti_125x175px

Jyrki Mölsä
myyntipäällikkö
Expomark Oy
p. 040 1695 755
jyrki.molsa@expomark.fi

Tomi Niemi

Tomi Niemi
toimitusjohtaja
Expomark Oy
p. 040 765 6248
tomi.niemi@expomark.fi

TAPAHTUMAPALVELUT

Asiakaspalvelu
p. 010 830 0800
asiakaspalvelu@expomark.fi 

Noora-Riikonen_netti_125x175px

Noora Riikonen
projektikoordinaattori
Expomark Oy
p. 050 441 2481
noora.riikonen@expomark.fi

Jenna-Kesonen_netti_125x175px
Jenna Kesonen
projektikoordinaattori
Expomark Oy
p. 040 480 5512
jenna.kesonen@expomark.fi

Eini Ontronen

Eini Ontronen
palveluvastaava
Expomark Oy
p. 040 709 8334
eini.ontronen@expomark.fi

MARKKINOINTI & OHJELMAT

Taina Hiekkataipale

Taina Hiekkataipale
markkinointipäällikkö
Expomark Oy
p. 040 550 5950
taina.hiekkataipale@expomark.fi

 

Tilaa uutiskirje

Terveysalan tapahtumat

Tilaamalla tapahtumien uutiskirjeen, saat ajankohtaista tietoa kyseisestä tapahtumasta, sen sisällöstä ja sen uusimmat blogikirjoitukset. Voit muuttaa tilaustasi helposti kirjeessä olevasta linkistä.

Asiakaspalvelu
p. 010 830 0800

asiakaspalvelu@expomark.fi

Seuraa meitä somessa:

Apuväline Facebookissa facebook.com/apuvälinemessut

Apuväline Twitterissätwitter.com/Apuväline

Apuväline Instagramissa instagram.com/apuväline_tapahtuma

LinkedIn_logo linkedin.com/showcase/apuväline